Det kan være en udfordring at finde det rigtige lys til køkkenet og gangen. Asteria Up-loftlampen tilbyder ikke kun det perfekte lys, men er også en meget diskret og stilfuld løsning. Lampeskærmen er placeret på en messingbase, der giver et raffineret udtryk til Design. Et toppanel giver også et omgivende lys opad, hvilket forbedrer Design detaljer og sikrer en blød atmosfære i det omgivende rum. Fås i medium og large i tre forskellige farver.
- Materiale:Steel,Aluminium,Acrylic
- Størrelse:Medium
- Brand:UMAGE
- EAN:5710302023724
- ID:S14972468
- Ax numbers:06996980

Reviews
There are no reviews yet.